Корзина
11 отзывов
+380 (50) 402-40-46
Производители
Контакты
ООО «ЭЛЕКТРОЮНИТ»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38(050) 402-40-46
+38(057)738-05-07
Александр
УкраинаХарьковская областьХарьковул. Ахиезеров 10
+38(050) 402-40-46
Карта

Компактний автоматичний вимикач MS165 для захисту электродвигунів

Компактний автоматичний вимикач MS165 для захисту электродвигунів

Компактний автоматичний вимикач MS165 з розширеним діапазоном струму забезпечує управління і захист і збільшує час безвідмовної роботи електричних моторів в багатьох сферах застосування

Компанія АББ пропонує новий автоматичний вимикач MS165 з вбудованим тепловим та електромагнітним захистом для управління та захисту електричних моторів, розширивши діапазон потужності обладнання, яке захищається, до 30 кВт (400 В), 65 A.

«Новий продукт доповнює наше сімейство автоматичних вимикачів для захисту електричних моторів від 0,16 А до 65 А і використовує гармонізований ряд аксесуарів, що дозволяє знизити складські запаси і оптимізувати логістичні процеси», – коментує Стефан Рослер, відділ управління продуктом, підрозділ пускорегулюючого обладнання АББ.
Оптимізація логістики
Все сімейство автоматичних вимикачів MS116, MS132, MO132 і MS165 використовує однакові модулі допоміжних і сигнальних контактів і розчіплювачі мінімальної напруги і паралельні розчіплювачі. Використання сумісних допоміжних пристроїв знижує складські запаси і збільшує гнучкість застосування. Більш того, всі типи пристроїв використовують однакові з'єднувальні адаптери, ввідні клеми та блокуючі пристрої для захисту від несанкціонованих втручань.
Безперебійна експлуатація
MS165 забезпечує окрему індикацію в разі спрацювання внаслідок короткого замикання. Можливість диференційованого визначення спрацювання теплового та електромагнітного розчіплювачів спрощує пошук несправностей і знижує час простою системи. Наявність функції роз’єднувача-ізолятора, температурна компенсація і поворотна рукоятка з ясною індикацією стану вимикача також сприяють зниженню час простою. Вимикач MS165 може використовуватися в трифазних і однофазних системах. Опечатувана рукоятка захищає від несанкціонованих втручань.
Простий і надійний монтаж
З’єднувальні адаптери забезпечують просте, швидке і надійне створення пускачів для прямого пуску моторів. Легко монтуються і допоміжні аксесуари: кришки для захисту IP 20 клемних терміналів або шинних з'єднувачів.
Ефективне використання простору
Ширина корпусу MS165 складає всього 55 мм, що забезпечує ефективне використання простору в шафі або панелі при збереженні всіх технічних параметрів.
Автоматичні вимикачі-пускачі застосовуються в обробних верстатах, компресорах, насосах і конвеєрних системах. Типовими сегментами є системи вентиляції та кондиціонування, харчова промисловість, водопостачання та водоочищення, машинобудування, а також будівництво та інфраструктура. Автоматичні вимикачі є електромеханічними апаратами для захисту головного ланцюга. Зазвичай вони використовуються для ручного пуску / зупинки електромотора і забезпечують захист від перевантаження, короткого замикання і зникнення фази.
Автоматичний вимикач MO165 має тільки електромагнітний розчіплювач і призначений для застосувань, в яких потребується розділення захисту від перевантаження і від короткого замикання.

facebook twitter